KROK KE ZDRAVÍ podruhé

KROK KE ZDRAVÍ podruhé

Category : NOVINKY

Po úspěšném Božídarském Karlově kroku pokračuje seriál pochodů Krok ke zdraví v Mariánských Lázních. Sraz je v sobotu v 9.00 hod. u hotelu Krakonoš, vydáme vám startovní čísla, která jsou stejně jako vloni slosovatelná v tombole, pamatujeme na vás opět s pěkným dárkem a pak už můžete vyrazit po značených trasách po lázeňském okolí s úžasnými výhledy.

Trasu jsme připravili s členy mariánskolázeňského Klubu českých turistů a ti se přece ve svém okolí vyznají. Na trase vás samozřejmě občerstvíme. Připravte si tedy hole (nejsou podmínkou, nabídneme také půjčovnu holí), dobrou náladu a hlavně nezapomeňte vzít i děti! Pochod je možná úplně bavit nebude (i když 5 km dají, ani to nepoznají), ale v cíli je pro ně připraven prima program. Bude se opět malovat s Varvarou Divišovou v ateliéru pod širým nebem hned vedle cílové brány a v 13.00 hodin „možná přijde i kouzelník“. Žádné možná! Kouzelník Burda skutečně dorazí a ve svém vystoupení zasvětí děti do světa tajů a kouzel. Po celý den budou fungovat zdravotní poradny 211 Ministerstva vnitra ČR a Nemocnice Sokolov. Zdravotnice budou neúnavně měřit, zaznamenávat, hodnotit a doporučovat.

Vzhledem k „polním“ podmínkám poraden se zaměří na měření cukru v krvi, na tlak a na váhu.

Celý den návštěvníkům k příjemné pohodě zahraje a zazpívá skupina Starší páni Tachov.

Přijeďte za námi do Mariánských Lázní a přesvědčte se, že starat se o své zdraví je vlastně velká zábava. Vše je díky podpoře partnerů projektu Krok ke zdraví zcela zdarma!

Více informací a možnost registrace naleznete na webových stránkách www.krokkezdravi.com.


SHIPMENT TRACKING

Jsme členy / we are a member

Snowboardový festival

Již tradičně podporujeme naše snowboardisty na FIS závodě v Mariánských Lázních.

Krok ke zdraví

Stali jsme se již tradičním sponzorem akce Krok ke zdraví, který se koná na náměstí Boží Dar.

Krok-ke-zdravi2016_Kadanske-babi-leto_plakat_webnahled