O nás

Vítejte na stránkách KATOS Logistics

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozdravit z internetových stránek naší společnosti Katos Logistics. Společnost vznikla v září roku 2009 a těží z dlouhodobých zkušeností svých pracovníků, Stanislavy Dvořákové, Karla Pokorného a Tomáše Libjaka.

Zábýváme se přepravou zásilek na planetě Zemi (zatím). Můžeme Vám nabídnout naše služby v letecké, silniční, námořní a železniční přepravě. Můžeme Vám Vaše zboží uskladnit, zabalit, pojistit nebo dále distribuovat ke konečnému příjemci. Rádi Vám poradíme (pokud to bude v našich silách) jaké jsou nejlepší možnosti pro přepravu Vašeho zboží.

V případě, jakýchkoli dotazů nás prosím, neváhejte kdykoli kontaktovat.

Přejeme Vám pouze pozitivní zkušenosti.
Za společnost Katos Logistics, T. Libjak

© 2010 Katoslog.cz

cer_katos_small

IATA-DGR Karel Pokorný:

pracuje v dopravě od roku 1998, a to především: letecká přeprava, silniční a železniční a námořní přeprava – IMPORT/EXPORT, celní a pojišťovací službyKarel Pokorný je držitelem diplomů o absolvování kurzu mezinárodní společnosti IATA – INTERNATIONAL AIR TRANSPORT ASSOCIATIONS kurzu DGR, přepravy nebezpečného zboží IATA, FIATA.

IATA Stanislava Dvořáková:

pracuje v oboru od roku 1996, její kariera začala ve spol. Čechofracht, a.s. Specializuje se na leteckou přepravu – IMPORT/EXPORT, celní a pojišťovací služby.je držitelkou diplomu o absolvování kurzu mezinárodní společnosti IATA – INTERNATIONAL AIR TRANSPORT ASSOCIATIONS. 

libjak_cer Tomáš Libjak:

pracuje v oboru dopravy a logistiky od roku 2001. Jeho obory jsou: letecká přeprava – IMPORT/EXPORT, silniční přepravou – vnitrostátní a mezinárodní silniční přeprava, logistika a logistická distribuce zboží a zásilek.